درباره ی تیم امین ICT

شرکت امین ICT مفتخر است با تکمیل کادر فنی خود و با استفاده از پرسنل و مدیران مجرب در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات خدمتگزار هم میهنان عزیز باشد.

تیم ما همواره کوشیده است تا با شناسایی نیاز بازار و قبول مشتری به عنوان ولی نعمت خود، رضایت خاطر را برای تمامی عزیزانی که تجربه بهره مندی از خدمات ما را داشته اند، فراهم نماید .

 

چشم انداز:

 

استفاده از خدمات فناوری اطلاعات به روش ساده، قابل اعتماد و ایمن، در جهت ارتقای کسب و کار مدیرانی که مایل به پیشرفت در زمینه ی کاری خود با تکیه بر دانش و فناوری روز هستند.

 

 

ارزش ها:

 

احساس مسئولیت، جلب رضایت خاطر مشتریان و رعایت اصول اخلاقی از ارزش های بنیادین مجموعه ی ماست.

 

 

وجه تمایز:

 

مدیران و پرسنل مجموعه ی ما بر این باورند که، هیچ تبلیغی موثرتر از یک مشتری رضایتمند نیست، لذا استراتژی بازاریابی خود را بر پایه ی معرفی شدن توسط مشتریان وفادارمان به مشتریان جدید بنا گذارده ایم.

 

 

اعتماد:

 

علاوه بر جلب اعتماد مشتریان با خدمات عالی، نام امین ICT که هویت ماست، خود گویای اهمیت اعتماد شما به عنوان بزرگترین سرمایه ی ماست.

 

 

ماموریت:

 

با توجه به شرایط کنونی بازار و استفاده ی روز افزون همگان در بخش صنعت، تولید و خدمات، از ابزارهای به روز در حوزه ی فناوری اطلاعات و ارتباطات، سرباز شما خواهیم بود در این میدان، و به هیچ چیز جز پیروزی شما در رسیدن به اهدافتان نخواهیم اندیشید.